Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kandydat do Rady Miasta Grzegorz Wojtczak

Grzegorz Wojtczak

Szanowni mieszkańcy Turku, naszej małej ojczyzny.

Nazywam się Grzegorz Wojtczak, w nadchodzących Wyborach Samorządowych ponownie ubiegam się o mandat do Rady Miejskiej Turku z Komitetu Wyborczego Łączy Nas Turek. Jestem rodowitym mieszkańcem Turku, szczęśliwym mężem, ojcem i dziadkiem.

Od juniora po seniora reprezentowałem miasto będąc zawodnikiem naszego klubu MZKS „TUR” Turek. Aktualnie jestem emerytowanym górnikiem byłej Kopalni Węgla Brunatnego Adamów oraz byłym związkowcem NSZZ „Solidarność”. Posiadam wykształcenie wyższe.

Od ponad 5 lat piastuję funkcję radnego VIII kadencji Rady Miejskiej Turku, do której zostałem wybrany z listy KW Prawo i Sprawiedliwość. W obecnej w Radzie Miejskiej Turku pełnię funkcję Przewodniczącego klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości i Radnych Niezrzeszonych.

Jako Radny aktywnie uczestniczę w pracach Komisji Komunalnej i Rozwoju Miasta oraz Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej, do których zostałem desygnowany. Jednocześnie jestem zaangażowany w prace Społecznej Komisji Mieszkaniowej.

Wierzę, że moje wieloletnie doświadczenie w roli związkowca oraz aktualnie radnego pozwala mi odpowiedzialnie i prężnie kontynuować pracę dla dobra mieszkańców i naszego miasta. W kontekście moich przekonań politycznych nic się nie zmieniło, jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości.

Dlaczego w nadchodzących wyborach ubiegam się o mandat Radnego z Komitetu Wyborczego Łączy nas Turek? Łączy nas Turek to drużyna różnych środowisk i z tego czerpiemy największą energię do pracy. Łączy nas zaangażowanie, troska i miłość do naszego miasta.
Naszym celem jest dynamizacja Turku w wielu dziedzinach, które dzięki naszej różnorodności jesteśmy w stanie efektywnie rozwijać.

Wierzymy, że łącząc nasze siły, możemy osiągnąć postawione przed nami cele.
Działania które podejmiemy, zrealizujemy z myślą o naszych mieszkańcach i mieście. Turek zasługuje na wzmożony rozwój. Czas na zmiany i tylko ta drużyna, w moim przekonaniu, jest gwarantem zmian na lepsze w naszym mieście w obszarach, które tych zmian wymagają.

Jeśli zdecydujecie się Państwo udzielić mi mandatu zaufania, pozwalając na reprezentowanie Was w Radzie Miejskiej Turku, deklaruję konsekwentne zaangażowanie w działania dążące do rozwoju Turku. Zadbam o to, aby mieszkańcy czuli się w naszym mieście bezpiecznie i byli przekonani, że są ludzie, którzy o nich dbają.

Moje cele w przyszłej kadencji dla społeczności z okręgu wyborczego nr 4:

• rewitalizacja centralnego placu zabaw na Osiedlu Wyzwolenia,
• modernizacja w postaci montażu nowych urządzeń - od juniora do seniora, pozostałych placów na Osiedlu Wyzwolenia,
• nowe tchnienie w Park Tura, polegające na wymianie oświetlenia na bardziej wydajne i jednocześnie energooszczędne, zwiększenie liczby ławek z oparciami, a także wygospodarowanie małego placu zabaw,
• wdrożenie realnie funkcjonującego monitoringu wizyjnego dla Osiedla Wyzwolenia,
• utworzenie planu remontów infrastruktury drogowej, tj. mediów, chodników i dróg, pozyskanie środków i etapowa realizacja,
• budowa kolejnego etapu pasa drogowego ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego w kierunku Ronda Górników, tj. jezdni, chodników i drogi rowerowej wraz z przyległą zielenią,
• wyodrębnienie placu na Osiedlu Wyzwolenia w celu utworzenia wybiegu dla psów i innych zwierząt domowych.

Materiał wyborczy KW Łączy nas Turek

.

Tuliszków: Konsultacje w sprawie kolei już 12 marc...
PGKiM: Ktoś na siłę wciąga PGKiM w kampanię wyborc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.