Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kandydat do Rady Miasta Marian M.Marczewski

Marian M Marczewski

Szanowni Państwo
Drodzy Turkowianie

Wraz z przyjaciółmi spełniłem oczekiwania wielu Turkowian. Przedstawiciele Lewicy i Platformy Obywatelskiej w wyborach samorządowych w naszym mieście i powiecie kandydują ze wspólnej z listy - Koalicja Obywatelska. W Turku się urodziłem i z naszym miastem związałam całe swoje życie. Dzięki Państwa głosom przez trzy kadencje byłem posłem, burmistrzem w latach 1998 - 2001 oraz radnym. Z mojej inicjatywy wybudowano krytą pływalnię, halę sportową przy Szkole Podstawowej Nr1, rozbudowano gazociąg w mieście, zbudowano wiele mieszkań komunalnych. Wpłynąłem na remont oddziałów w szpitalu oraz zainicjowałem budowę hali sportowej przy Liceum. Nasz klub „ Tur” Turek odnosił wtedy największe sukcesy. Mam olbrzymią satysfakcję, że udało mi się pomóc wielu ludziom w ich sprawach życiowych. Turkowianie znają mnie z tego, że zawsze dotrzymuję danego słowa.

Szanowni Państwo

Kandyduję na radnego Rady Miasta Turku ponieważ nie mogę ścierpieć jak Turek się zwija, marnieje. Na 267 ocenianych miast za ostatnią kadencję, Turek zajął 254 miejsce, kilka lat temu był na 39. Nasze miasto jeszcze nie tak dawno liczyło 32 tysiące mieszkańców, obecnie 24 tysiące. Ludzie młodzi, wykształceni nie wiążą swojej przyszłości z Turkiem, wyjeżdżają. Jestem przekonany, że wpływ na to wszystko miała także wieczna „wojna” pomiędzy starostą Kałużnym, a burmistrzem Antosikiem. Obaj kandydują na burmistrza. Musimy to zatrzymać, musimy to zmienić. Przy Państwa poparciu dołożę wszelkich starań aby tak się stało.

Za priorytetowe zadania do realizacji w Naszym Okręgu Wyborczym Nr 2 i na terenie całego miasta uznaję:
- wraz z nowym burmistrzem pozyskiwać środki zewnętrzne na geotermię, przystąpić do budowy basenów termalnych,
- podejmowanie wszelkich działań zmierzających do niepodwyższania opłat za wywóz śmieci, dostarczane ciepło i wodę oraz odbiór ścieków,
- budowanie mieszkań komunalnych pod tani wynajem aby młodzi ludzie pozostawali w Turku, stworzyć im szansę na lepszą pracę i płacę,
- aktywne wspieranie ludzi młodych skupionych wokół Stowarzyszenia „Przystań” oraz Stowarzyszenia Seniorów w mieście,
- zdecydowane zwiększenie środków w budżecie na sport dla dzieci i młodzieży w tym na dofinansowanie klubu „Tur” Turek,
- dopilnuję aby inwestycje drogowe w naszym Okręgu takie jak budowa dróg na Osiedlu Leśna, ulicy Chełmońskiego, przebudowa ulic Florczaka, Mehoffera, Braci Marszlów oraz w rejonie Os. Dobrskiego ul. Radosnej, Malinowej i Morelowej nie pozostały jak dotychczas to bywało na „papierze”, lecz by zostały zrealizowane,
- dopilnuję aby wybudowano tak oczekiwane przez mieszkańców boisko ze sztuczną nawierzchnią na Zdrojkach Lewych,
-doprowadzę do tego, że wizytówka naszego miasta Plac Woj. Polskiego i przyległe ulice będą sprzątane w weekendy, zlikwidujemy śmieci które tam zalegają.

Drodzy Wyborcy

To tylko część zadań które zamierzam zrealizować jeśli uzyskam Państwa poparcie. Wraz ze mną z rekomendacji Lewicy, w Naszym Okręgu kandydują – Beata Woźniak-Matusiak znany i ceniony lekarz stomatolog oraz Olga Mikołajczyk inżynier architekt. Zawsze będę do państwa dyspozycji, do rozmowy, konsultacji. Zwracam się z uprzejmą prośbą o udział w wyborach i poparcie mojej kandydatury.

Szanowni Państwo

Naszym wspólnym kandydatem na burmistrza Turku jest Piotr Rybarski, Turkowianin od urodzenia, doskonale znający problemy miasta i mieszkańców. Człowiek pełen pasji i nowych pomysłów. Zaufajmy mu, głosujmy na Niego.

Mapa bitowa w marian m marczewski ulotka 2xDL21

Lokale Wyborcze dla Naszego Okręgu znajdują się w budynkach:
- Szkoła Podstawowa Nr 1 ul.3 maja,
- Zespół Szkół Technicznych ul Milejewskiego,
- Szkoła Podstawowa przy parku miejskim.

Serdecznie zapraszam Z wyrazami szacunku
Marian M... Marczewski

Kontakt: 607 604 622
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiał wyborczy finansowany przez KWW Koalicja Obywatelska

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Gm.Turek: Rekord życiowy na Halowych Mistrzostwach...
Gm.Turek: Umowy na ulicę Szafirową drogę w Żukach ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.