Karatecy ze Strikera Turek z medalami Mistrzostw Okręgu Zachodniego

Striker Turek

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Okręgu Zachodniego Karate Kyokushin w Koninie. Sędzią głównym był Shihan Radosław Ambroziak. Sędzią technicznym Sensei Daniel Gorczyca. Organizatorem był Wiesław Więckowski z Regionalnego Klubu Karate z Konina.

Łącznie do rywalizacji sportowej stanęło 168 zawodników z 19 klubów i 7 organizacji karate kontaktowego. Reprezentacja sekcji Karate z klubu Striker Turek przy Ogrodowej przywiozła dwa medale w konkurencji walk KUMITE. Na pierwszym miejscu podium stanął Feliks Małecki, który był bezkonkurencyjny i wygrał wszystkie swoje pojedynki. Na miejscu trzecim znalazła się bardzo utalentowana Maja Janczyk. Nasz trzeci Karateka - Oskar Małecki, niestety przegrał w swoim tegorocznym debiucie ale pokazał się z bardzo dobrej strony.

W układach walki KATA przez pierwszą turę eliminacji bez problemu przeszły Zuza Pawlic oraz Maja. Co prawda odpadły w finałach ale zaprezentowały wysoki poziom techniczny. Był to pierwszy start Naszych zawodników oraz zawodniczek w tym sezonie ale na pewno nie ostatni. Przed nimi egzaminy na stopnie oraz kolejne starty w zawodach krajowych oraz międzynarodowych. Patrząc na progres jaki zrobili od ostatniego turnieju dobrze rokują na przyszłość. Z zawodnikami przebywał trener – Ariel Więcławek.

Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić na zajęcia Karate KID (nauka przez zabawę, elementy sportów walki, gimnastyki, akrobatyki oraz gier i zabaw ruchowych) – dla dzieci wieku przedszkolnym oraz Karate JUNIOR – grupy sportowo-rekreacyjnej dla dzieci starszych oraz młodzieży.
 

 

Lena Dzieciątkowska zwycięża w Warszawskiej Grandz...
Firma okna Ryta&Syn szuka pracowników!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.