Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Wojciechowianki gotują i Wielkopolskę reprezentują!

Koło Gospodyń Wiejskich Wojciechowianki z Wojciechowa w gminie Kawęczyn ma zaszczyt reprezentować Wielkopolskę w ogólnopolskim konkursie kulinarnym „Produkty zbożowe w Tradycji Pokoleń”. Konkursowe zmagania możemy obserwować w specjalnym materialne filmowym.

  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: O swojej gminie wiedzą wszystko

Z pytaniami o historię i teraźniejszość mierzyli się uczestnicy organizowanego już po raz dwudziesty trzeci Konkursu Wiedzy o Gminie Kawęczyn.
 
  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: Gminne obchody Dnia Strażaka z wyróżnieniami dla zasłużonych druhów

Dzień Strażaka to święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale w swoisty sposób także piękną służbę. Druhom przyświecają idee czerpane od ich patrona - św. Floriana. Trud i poświęcenie doceniono w sobotę, 25 maja podczas gminnych obchodów strażackiego święta w Kawęczynie.

  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: Radni ustalili wypłatę Jana Grucy

Wszystkie samorządy rozpoczynają nową kadencję m.in. od ustalenia wysokości wynagrodzenia włodarza. Nie inaczej było w Kawęczynie, gdzie w czwartek, 23 maja zdecydowano o tym, jakie uposażenie otrzymywać będzie nowy wójt, Jan Gruca.

  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: Klucz do gminy przekazany. Nowy samorząd rozpoczął kadencję

We wtorek, 7 maja samorząd gminy Kawęczyn uroczyście rozpoczął IX kadencję. Radni oraz nowy wójt złożyli ślubowanie, a Jan Gruca oficjalnie przejął klucze do gminy.

  1 komentarz
1 komentarz

Kawęczyn: Kwiaty, występy i wspólna modlitwa z okazji święta Konstytucji 3 Maja

Biało-czerwone barwy dominowały podczas uroczystości z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji 3 Maja w Tokarach i Kowalach Pańskich. Narodowe święto uczczono złożeniem symbolicznych kwiatów i wspólną modlitwą, a uczniowie przygotowali patriotyczne występy.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Kawęczyn: Najlepsi absolwenci szkół średnich nagrodzeni

Tradycją stało się, że absolwenci szkół średnich z gminy Kawęczyn, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce są nagradzani. Nie inaczej było w tym roku - we wtorek, 30 kwietnia wójt Jan Nowak wręczył prymusom listy gratulacyjne i upominki.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Kawęczyn: Odbiór windy do przewozu osób ze szczególnymi potrzebami dokonany

Dziś w Urzędzie Gminy Kawęczyn odbył się odbiór windy do przewozu osób ze szczególnymi potrzebami. Odbioru dokonał Wójt Gminy Kawęczyn Jan Nowak, Karol Kuszczyński właściciel firmy KAR BUD - wykonawca.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Kawęczyn: Nowe dyrektorki w dwóch podstawówkach

Od pierwszego września pracę rozpoczną dwie nowe dyrektorki szkół podstawowych w gminie Kawęczyn. Zmiany nastąpią w Kawęczynie i Tokarach.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Firma AMBRO Logistics sp. z o.o. zainwestowała na terenie gminy Kawęczyn

Firma AMBRO Logistics sp. z o.o. rozwijać będzie swoją działalność na terenie gminy Kawęczyn. Samorząd już kilka lat temu wyodrębnił obszar tworzący strefę inwestycyjną. 
 
  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.