Kawęczyn: Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Wioletty”

Kawęczyn

We wtorek, 3 maja na boisku Orlik w Kawęczynie stawiło się sześć drużyn piłkarskich. Wszystko za sprawą Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej, podczas którego zbierano środki na leczenie walczącej z nowotworem Wioletty Michalak z Ciemienia.

Wioletta Michalak, mieszkanka Ciemienia w gminie Kawęczyn, walczy z nowotworem jajnika. Wspierają ją nie tylko bliscy, ale też piłkarze, którzy z myślą o niej rozegrali charytatywny turniej. Zmagania na boisku nie były natomiast jedyną atrakcją wtorkowego popołudnia. Na wszystkich czekały puszczę ciasta przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Ciemieniu oraz kiełbaskę z grilla, a pieniądze z ich sprzedaży przekazano na leczenie pani Wioletty.

Po rozegraniu wszystkich meczów najlepsza okazała się drużyna Sołectwa Ciemień, drugie miejsce zajęli FC Michalak, trzecie natomiast Oldboy GKS Orzeł Kawęczyn. Na kolejnych pozycjach znaleźli się Ekogab, Juniorzy GKS Orzeł Kawęczyn oraz Marbad. Dzięki otwartym sercom udało się zebrać 4.680,00 zł.

fot. Polak w potrzebie


Udaj się śladem lokalnych bohaterów i zgarnij nagr...
Twój e-PIT już trafił do urzędu skarbowego. Krajow...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Marlena w czwartek, 05 maja 2022 18:46

Proszę o ujęcia źródła zdjęć jakim jest grupa "Polak w potrzebie"

Proszę o ujęcia źródła zdjęć jakim jest grupa "Polak w potrzebie"
Gość
wtorek, 17 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.