Wideo: Druhny i druhowie z Głuchowa najlepsi podczas Zawodów Sportowo- Pożarniczych w Tokarach

Zawody Sportowo- Pożarnicze w Tokarach

Niedzielne popołudnie w Tokarach należało do druhen i druhów z gminy Kawęczyn. Wszystko za sprawą odbywających się tam Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

Do strażackiej rywalizacji stanęły dwie drużyny kobiece, osiem zespołów męskich i trzy reprezentacje Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (w tym dwie z Będziechowa). Zanim jednak rozpoczęła się pierwsza konkurencja - bieg sztafetowy - specjalne podziękowania trafiły na ręce st. kpt. Piotra Pieśkiewicza z KP PSP w Turku, który przechodzi na emeryturę.

Po sztafecie oraz ćwiczeniach bojowych nadszedł czas na podsumowanie wyników. W tym roku najlepsi okazali się strażacy z Głuchowa, drugie miejsce zajęli druhowie z OSP Kowale Pańskie, a trzecie przypadło zawodnikom z Będzie-chowa. Na dalszych miejscach znalazły się kolejno OSP Skarżyn, Żdżary, Tokary, Milejów i Kawęczyn. W kategorii kobiet najlepsza była drużyna OSP Głuchów, a drugie miejsce zajęły panie z OSP Skarżyn. Rywalizację Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wygrała była reprezentacja z Będziechowa (I), druga była drużyna z Głuchowa i trzecia - także MDP Będziechów (II).


fot.M.JAC

Tuliszków: Trzy soprany na początek Letniej Filhar...
Atrakcje dla najmłodszych na zakończenie Festiwalu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 19 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.