Kawęczyn: Gabriela Wachowska walczy o tytuł najpiękniejszej Wielkopolanki

Gabriela Wachowska

Kilkaset młodych mieszkanek naszego województwa wzięło udział w castingach do konkursu Miss Wielkopolski 2020. Wśród nich była także Gabriela Wachowska, mieszkanka Głuchowa w gminie Kawęczyn, która już najbliższą niedzielę, 8 marca weźmie udział w półfinale.

Podczas castingów kandydatki do tytułu miss nie tylko prezentowały swój wygląd, ale też opowiadały o swoich zainteresowaniach. Udany występ dawał przepustkę do kolejnego etapu największego konkursu piękności w regionie - Miss Województwa Wielkopolskiego. Konkurs Miss Województwa Wielkopolskiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności.

W półfinale konkursu, który odbędzie się 8 marca w Poznaniu wystąpi także pochodząca z gminy Kawęczyn 19-letnia Gabriela Wachowska. Już teraz można ją wspierać głosując na portalu Facebook TUTAJ

Kandydatki z największą ilością głosów (3 w kat. Miss Województwa Wielkopolskiego i 2 w kat. Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego) otrzymają bezpośrednio awans do finału konkursu!

Swoje głosy oddawać można także za pomocą sms. Wystarczy wysłać wiadomość o treści MWW.83 pod wybrany numer, równoważny ilości przyznanych punktów: 72051 – 1 punkt, koszt 2,46 zł z VAT, 74567 – 4 punkty, koszt 4.92 zł z VAT, 79567 – 12 punktów, koszt 11,07 zł z VAT, 91983 – 30 punktów, koszt 23,37 zł z VAT.

Dobra: Dzień Kobiet jakiego nie było! Zapraszamy!
Przykona: Robert Korólczyk wystąpił dla Pań z okaz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 03 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.