Kawęczyn: Mali artyści wystąpili w Skarżynie

Przegląd Twórczości Dziecięcej

Już od dziewiętnastu lat w gminie Kawęczyn organizowany jest Przegląd Twórczości Dziecięcej. W tym roku przedszkolaki prezentowały swoje sceniczne umiejętności w Skarżynie.

Na widowni zasiedli dyrektorzy placówek z terenu gminy Kawęczyn oraz dumni rodzice przedszkolaków. Każda z grup, które pojawiły się na scenie zachwycała nie tylko perfekcyjnym wykonaniem przygotowanych programów artystycznych, ale także pomysłowymi stylizacjami. Dzieci zaprezentowały piosenki, tańce, a także baśń muzyczną „Królewna Śnieżka”. Mali artyści zachwycali swoim profesjonalizmem - bez tremy występowali na dużej scenie w gościnnych progach OSP Skarżyn. Każdy występ publiczność nagradzała gromkimi oklaskami.

Organizatorzy dla wszystkich przygotowali pyszny poczęstunek, a każda z grup otrzymała również upominki, które z pewnością umilą czas spędzany w przedszkolu.

Urząd Miejski: To nie Miasto decyduje o kosztach ś...
Zaproszenie na spotkanie o „uchwałach śmieciowych”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 04 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.