Kawęczyn: Mieszkańcy gminy na meczu Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet

Mecz Siatkowki Kobiet

Dzieci i młodzież wraz z rodzicami mieli okazję udać się na mecz Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy, który rozgrywany był pomiędzy MKS KALISZ vs. PTPS PIŁA. Wydarzenie miało miejsce 25 stycznia w hali Arena w Kaliszu.

Wyjazd był powiązany z rozpoczynającymi się na terenie województwa Wielkopolskiego feriami zimowymi. Dlatego żeby zapewnić dzieciom rozrywkę Paweł Urbanek, Łukasz Mila, Adrian Kwinciak, Karol Rygas postanowili zorganizować wyjazd. Dodać należy, że dzieci i młodzież do lat 18 miały przejazd i wejście na mecz zupełnie za darmo.

W inicjatywie udział wzięło około 35 osób. Wszyscy byli zachwyceni atmosferą panującą na hali a większość z uczestników po raz pierwszy była na meczu siatkówki w Kaliszu.

Mimo minimalnej przegranej 2:3 w setach drużyny z Kalisza atmosfera była bardzo wesoła.

Po meczu prezes MKS-u KALISZ zaprosił uczestników wyjazdu na parkiet do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z siatkarkami.

Po meczu rodzice zapowiedzieli, że chętnie wybiorą się w przyszłości na tego typu wydarzenia sportowe.

Organizatorzy zapowiadają, że to nie ostatni wspólny wyjazd na mecz dla mieszkańców gminy Kawęczyn. Są już plany na kolejne przedsięwzięcia.

Już w najbliższą sobotę czyli 01.02.2020 roku odbędzie się wyjazd dla mieszkańców gminy Kawęczyn do Kalisza tym razem na mecz PGNiG SuperLiga mężczyzn w piłce ręcznej pomiędzy : ENERGA MKS KALISZ : PGE VIVE KIELCE.

Zapraszamy!

Dobra: Gdzie ulokować przedsiębiorców?
Kawęczyn: Polagra Premiery Poznań 2020

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Człowiek stulecia w wtorek, 28 styczeń 2020 22:24

Zapraszam na mecze Orła Kawęczyn w tym roku walczy o utrzymanie się.

Zapraszam na mecze Orła Kawęczyn w tym roku walczy o utrzymanie się.
Gość
czwartek, 28 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.