• rodamed strona2 baner

Kawęczyn: Niezapomniane przeboje Anny German oraz Anny Jantar w wykonaniu Katarzyny Zawady

Katarzyna Zawada w Kowalach Pańskich

Piękny i magiczny koncert odbył się w niedzielne popołudnie, 30 września w Kowalach Pańskich. W wydarzeniu uczestniczyło ponad dwieście osób. Gwiazdą tego dnia była Katarzyna Zawada.

Katarzyna Zawada to absolwentka wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu. Z wykształcenia jest ona również pianistką, laureatką wielu konkursów i festiwali krajowych i międzynarodowych zarówno wokalnych, jak i pianistycznych. Zdobywczyni Złotej Aurydyki i pierwszego miejsca podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki. W swoim repertuarze posiada utwory operetkowe i musicalowe, jak i światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Wydała już dwie płyty- „Niezapomniane przeboje Anny German” oraz „Najpiękniejsze kolędy”.

Organizatorem spotkania był kandydat na wójta gminy Kawęczyn Rafał Gil, współorganizatorem natomiast radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Anna Majda. W wydarzeniu wzięli udział między innymi przewodniczący Rady Powiatu Tureckiego Tadeusz Gebler, członkowie z komitetu wyborczego PSL oraz mieszkańcy gminy Kawęczyn.
Biegiem do kadry narodowej. Hubert Kozelan z Turku...
Koniec z marnowaniem szans – „Niezależni” chcą zmi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 20 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.