Kawęczyn: Nowe szatnie dla sportowców

Szatnia na medal

Sportowcy z gminy Kawęczyn korzystają już z w pełni wyposażonego budynku szatniowo-sanitarnego wykonanego w ramach programu „Szatnia na medal”.

„Szatnia na medal” to działanie Samorządu Województwa Wielkopolskiego skierowane do samorządów lokalnych, którego celem jest poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo – sanitarnych przy obiektach sportowych. W tegorocznym budżecie samorządu województwa zarezerwowano 4 000 000 złotych na zadania realizowane w ramach tego programu. Zgodnie z przyjętą listą rankingową w pierwszej kolejności dofinansowanie otrzymało ponad 50jednostek samorządu terytorialnego z Wielkopolski.

Wśród nich jest również gmina Kawęczyn. Samorząd otrzymał 100 000 zł dofinansowania na realizację zadania pn. "Budowa budynku szatniowo - magazynowego - sanitarnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy boisku sportowym w Kawęczynie”. Oprócz tego zadania udało się również zainstalować dwie wiaty dla zawodników rezerwowych oraz piłkochwyt.


Zmiana miejsca środowego poboru krwi
Planujesz budowę domu pasywnego? Musisz mieć te dr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 28 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.