Kawęczyn: Ochotnicza Straż Pożarna z nowym sprzętem

OSP Kawęczyn

Sklep Pożarniczy Remiza 24 s.c. z Pólka (gm. Żelazków) dostarczył Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawęczynie sprzęt w postaci: opon do auta ratowniczego GCBA, radiotelefon, przenośny zestaw oświetleniowy, szelki bezpieczeństwa, latarkę kątową, myjkę ciśnieniową, tłumicę gumową, tłumicę teleskopową stalowa listwa, kanister kombi na paliwo i olej, zbiornik wodny, przedłużacz, plandekę sprzętową, pompę elektryczną zatapialną, tarczę specjalistyczną, skrzynkę narzędziową, myjkę do węży, parawan ochronny.

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie zadania pn. „Zakup i dostawa wyposażenia oraz urządzeń ratownictwa na rzecz ochotniczej straży pożarnej z terenu Gminy Kawęczyn” rozstrzygnięto 26 maja 2020 r. W ramach zapytania wpłynęły 3 oferty. Wybrano firmę Sklep Pożarniczy Remiza, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w wysokości 22.200,15 zł brutto. Wyżej wymieniony sprzęt został zakupiony przez Urząd Gminy w Kawęczynie i przekazany OSP w Kawęczynie do użytku. W jego odebraniu uczestniczyli: Krzysztof Dytwiński – Prezes OSP w Kawęczynie oraz Paulina Woźniak – pracownik Urzędu Gminy w Kawęczynie.

źródło: kaweczyn.pl

Mieszkańcy odczują kolejne zmiany w systemie śmiec...
Brudzew: Dochody na szóstkę, wydatki na piątkę. Wó...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 11 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.