Kawęczyn: Piłkarskie zmagania w Tokarach Pierwszych

Kawęczyn

Cztery drużyny rywalizowały w gminnym turnieju piłki nożnej, który w czwartek, 16 czerwca rozegrano na boisku w Tokarach Pierwszych (gmina Kawęczyn).

W czwartkowe popołudnie, przy pięknej pogodzie rozegrano gminny turniej piłki nożnej. Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny reprezentujące Kowale Pańskie, Skarżyn, Tokary oraz Kawęczyn. Zmagania na boisku były niezwykle wyrównane. Po wszystkich meczach było już jasne, że pierwsze miejsce przypadło drużynie z Kawęczyna, drugie zajęli piłkarze ze Skarżyna, trzecie zawodnicy z Tokar, a czwarte - reprezentacja Kowali Pańkich.

Królem Strzelców został Konrad Antczak ze Skarżyna, a najlepszym bramkarzem - Wiktor Bronszewski z drużyny Kawęczyn. Tytuł najlepszego zawodnika przypadł Julii Olek, również grającej w barwach Kawęczyna.

Dobra: Barwne Boże Ciało w Skęczniewie
Władysławów: Termomodernizacja Szkoły Podstawowej ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.