Kawęczyn: Służby w walce z koronawirusem na terenie gminy

Urząd Gminy Kawęczyn

Burmistrzowie oraz wójtowie z terenu całej Polski stanęli przed niezmiernie trudnym zadaniem. Starając się zapewnić bezpieczeństwo i zminimalizować skutki związane z wystąpieniem koronawirusa samorządowcy podejmują szereg działań.

W piątek, 27 marca w gminie Kawęczyn zorganizowano spotkanie sztabu kryzysowego podczas którego omówiono obecną sytuację oraz przyjęto plan działania na najbliższy czas.

Podczas rozmów ustalono między innymi iż niezbędne są wszelkie formy informowania mieszkańców o stanie obecnym na terenie gminy Kawęczyn, a także przypominanie i uświadamianie o obecnie panujących zasadach.

Do tego celu przeznaczone zostało auto, które dociera do wszystkich miejscowości w gminie i informujące o konieczności nie wychodzenia z domu oraz poszanowania wszelkich próśb w celu zachowania bezpieczeństwa.
Dzisiaj w nocy wracamy do czasu letniego
Leśna siłownia zamknięta do odwołania

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 18 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.