Kawęczyn: Sportowa sobota na Orliku. Piłkarze walczyli o puchar

Turniej Kawęczyn

Cztery drużyny rywalizowały w organizowanym już po raz piąty Otwartym Turnieju Piłki Nożnej Piłki Nożnej o Puchar Orlika w Kawęczynie. Sportowych emocji nie brakowało.

W sobotnie (12 września) popołudnie na Orliku w Kawęczynie spotkali się zawodnicy czterech drużyn: Majdi Team, FC Bez Nazwy, Zlepka Team oraz Trampkarze GKS Orzeł Kawęczyn, a także ich wierni kibice. Po oficjalnym otwarciu, w którym uczestniczył wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak, można było rozpocząć rozgrywki pełne zdrowej rywalizacji.

Po podsumowaniu wyników wszystkich meczów okazało się, że puchar powędrował do zespołu Majdi Team, który zebrał komplet zwycięstw i dziewięć punktów na koncie. Drugie miejsce zdobyła drużyna Zlepka Team, a trzecie przypadło Fc Bez Nazwy. Na czwartym znaleźli się trampkarze GKS Kawęczyn. Królem strzelców z dziewięcioma golami został Jakub Dudek z Majdi Team, najlepszym bramkarzem został Kacper Michalak z GKS Orzeł Kawęczyn, a najlepszym zawodnikiem - Szymon Maciaszczyk ze Zlepka Team. Specjalna nagrodę w postaci piłki ufundował także radny powiatowy Jan Gruca. Trafiła ona do najmłodszej drużyny turnieju - trampkarzy GKS Orzeł Kawęczyn.


Niedziela ze Sztuką na Ulicy i czytaniem Balladyny
Pożar mieszkania na Osiedlu Młodych w Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 23 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.