Kilka wskazówek, jak efektywnie wykorzystać bonus w zakładach sportowych

sport

Bonusy w zakładach sportowych są czymś, co zdecydowanie przyciąga graczy. Promocje są kierowane nie tylko do nowych użytkowników w ramach zachęty do skorzystania z usług, ale też osób doświadczonych w obstawianiu. Wyróżnić można różne typu bonusów. Ich wybór jest naprawdę duży. Jak efektywnie korzystać z promocji? Co wybierać? O tym wszystkim przeczytasz poniżej.

Rodzaje bonusów

Jakie bonusy są dostępne u popularnych operatorów? Można wskazać kilka ich typów. Jednym z najpopularniejszych jest bonus na start, który u każdego bukmachera wygląda nieco inaczej. Promocje dla nowych graczy przyznawane są jednorazowo przy zakładaniu konta w serwisie danego operatora. Z reguły aktywacja następuje po wpłaceniu pierwszego depozytu pieniężnego o określonej wysokości. Wysokość dodatkowej kwoty przyznawanej graczowi różni się w zależności od bukmachera. Dla przykładu, w STS bonus wynosi na tę chwilę 1200 zł.

Wyróżnić można też bonusy reload, czyli te przeznaczone dla obecnych graczy. Przysługują one użytkownikom, którzy już wcześniej założyli konto w serwisie. Promocje tego typu często się zmieniają, pojawiają się nowe atrakcyjne oferty, z których można czerpać, po spełnieniu określonych w regulaminie warunków.

Bonusy powitalne i reload dzielą się jeszcze na inne podgrupy, a dokładniej: Bonusy od depozytu, bez depozytu, zakłady bez ryzyka i cashback. Jak korzystać z określonych typów promocji, aby mieć rzeczywistą szansę na zwiększenie wygranych? Na co koniecznie zwracać uwagę?

Bonus w zakładach bukmacherskich - jak go wykorzystać?

Jest kilka kwestii, o których trzeba pamiętać, niezależnie od tego, jako bonus w grze się wykorzystuje. Przede wszystkim należy zwrócić na to, czy konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego. Nie zawsze bonusy są naliczane automatycznie, a spełniając warunki danej promocji, szkoda byłoby nic z niej nie uzyskać. W bonusach na start często jest tak, że kod promocyjny musi być wpisany w momencie rejestracji konta, więc trzeba zwrócić na to szczególną uwagę. Często, aby uzyskać profity wynikające z bonusu, a dokładniej wypłacić pieniądze, konieczny jest obrót. Operator określa wymogi dla konkretnego typu promocji. Obrót to nic innego jak stawianie kwoty bonusu na inne zakłady. Jeśli kwota z promocji wynosi np. 50 zł, a wymagany jest 4-krotny obrót, należy postawić 50 zł x 4. Zawsze należy też zwracać uwagę na to, ile czasu jest na wykorzystanie kodu promocyjnego i obrót bonusem. Jeśli tego nie dopilnujemy, możemy stracić szansę na dodatkowe pieniądze.

Popularnym bonusem na start jest zakład bez ryzyka. Działa on w ten sposób, że gracz otrzymuje zwrot postawionej stawki za przegrany kupon. Korzystając z takiej promocji, należy zawsze zweryfikować, jak wysoka ma być minimalna stawka zakładu i czy istnieją jakieś ograniczenia w zakresie liczby zdarzeń na kuponie. Bukmacherzy z reguły określają minimalny kurs kuponu. Jeśli nasz zakład będzie niższy niż to wskazane, nie będzie brany pod uwagę.

Aktywując bonus bez depozytu, czyli tzw. freebeta, trzeba sprawdzić, czy jest on dostępny także dla osób mających konto tymczasowe. Rejestrując się na stronie, nie zawsze od razu uzupełniamy wszystkie dane. Później o tym zapominamy, chcemy zacząć grę, ale nie mamy dostępu do wszystkich możliwości, jakie oferuje operator.

Można ogólnie stwierdzić, że kluczowe podczas odbierania bonusu jest czytanie regulaminu. Trzeba sprawdzić w nim najważniejsze informacje dotyczące promocji, a mianowicie to, kiedy przyznawane są dodatkowe pieniądze, kiedy i czy w ogóle można je wypłacić (niektóre bonusy można wykorzystać tylko na nowe zakłady), jakie są warunki obrotu i jakie działania wykluczają nas z promocji. Taka wiedza wystarczy do tego, aby w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje konkretna oferta.

Czy warto sprawdzać i aktywować bonusy bukmacherskie?

Doświadczeni gracze przyznają, że korzystanie z ofert promocyjnych u różnych bukmacherów jest opłacalne. Dzięki bonusom można nie tylko wygrać więcej pieniędzy, ale też sprawić, że gra będzie bardziej ekscytująca. Promocje na start stanowią bazę, dlatego wybierając operatora, warto porównywać oferty różnych firm i zdecydować się na te najlepsze. Dzięki dobrze dobranym bonusom można się wzbogacić, na czym z pewnością zależy każdemu, kto stawia zakłady.

Myszka Miki, Pszczółka Maja, Syrenka Arielka, Bob ...
Mniejsze wymagania na egzaminach. Zmiany dla matur...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 30 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.