Klub Striker w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie

Klub Striker w Turku

Od 24 do 27 stycznia bieżącego roku Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie gościł reprezentantów klubu Striker w Turku. Oprócz Naszej 8 osobowej drużyny w zgrupowaniu brały udział kluby z całej Polski. Łącznie w obozie uczestniczyło blisko 80 osób z takich klubów jak: Fighter Nowa Sól, KS „JAĆWING” Gołdap , KS „Egida” Olsztyn, Elitarni Oborniki, BUDOKAN Ukraina, KS „Andy” Siemiatycze.

Barwy Strikera w Turku reprezentowały następujące osoby: Aleksander Kowalczyk, Jakub Baranowski, Kacper Nowak, Patryk Szulc, Szymon Kałużny, Hubert Izydorkiewicz, Michał Mielczarek oraz trener Kamil Więcławek.

Zgrupowanie było formą przygotowania dla naszych zawodników do startów w prestiżowych turniejach w kraju i poza nim. Wieloletni okres budowania naszej kadry od zera pozwolił dla najlepszych z Nas na start w wielu wydarzeniach sportowych organizowanych z ramienia wielu federacji i związków. Wszystko to by zdobywać największe laury. To trudny sport, tylko najmocniejsi potrafią przetrwać jego trudności. Cały czas prowadzimy nabór do wszystkich grup treningowych. Stwarzamy możliwość treningu sportowego dla najlepszych oraz rekreacyjnego dla wszystkich! Nie każdy musi zostać zawodnikiem ale każdy może trenować w naszym klubie.

W trakcie trwania obozu młodzież oraz dorośli zgłębiali wiedze na temat twardych formuł Kickboxingu jakimi są Muay Thai i K-1, dzieci i kadeci trenowali w formułach lekko-kontaktowych. Naładowani pozytywną energią, nowymi pomysłami na trening wracamy z ciężko przepracowanego zgrupowania. Teraz, pozostaje czekać tylko na efekty.
 
Tuliszków: Radni nie mają nic do powiedzenia, czyl...
Rodzina Michała Rosiaka zabiera głos. Turkowianie ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 20 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.