Wideo: Kolęda w Turku płynie z wysokości…

Koncert Świąteczny

Kolędy, pastorałki i świąteczne piosenki w wykonaniu Turkowskiego Big Bandu oraz młodych wokalistów w piątkowy wieczór wypełniły halę przy ul. Parkowej magiczną atmosferą, inaugurując jednocześnie świąteczny weekend w mieście.

Świąteczny koncert, podczas którego na scenie obok big bandu pod batutą Szymona Wieczorkiewicza pojawiają się także młode turkowskie talenty wokalne, stał się już tradycją. Podobnie jak w poprzednich latach hala wypełniona była po brzegi. Tym razem muzycy przygotowali dla swojej publiczności ucztę złożoną nie tylko z najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek, ale również z zagranicznych świątecznych przebojów i mniej znanych piosenek, których aranżacje zaskoczyły widownię.

Obok Big Bandu i czworga jego wokalistów na scenie wystąpili także młodzi i obdarzeni wielkim talentem artyści, którzy na co dzień związani są z Państwową Szkołą Muzyczną i Miejskim Domem Kultury w Turku. Nie zabrakło rodzinnych akcentów, ponieważ wspólnie z muzykami Big Bandu zaprezentowały się ich pociechy.


Świątecznie na Matejki. Mieszkańcy wspólnie przyst...
Malanów: Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Rafał w sobota, 15 grudzień 2018 22:37

Szkoda, że na filmie nie ma wszystkich solistów

Szkoda, że na filmie nie ma wszystkich solistów :(
środa, 26 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.