Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kolejni Pierwsi Ratownicy z OSP Turek odebrali swoje certyfikaty oraz torby medyczne

ratownicy

Na terenie Miasta Turek działa już prężna grupa sześciu Pierwszych Ratowników: Weronika Wysocka, Krzysztof Pietrzak, Łukasz Darul, Łukasz Dzikowski, Maciej Chojnacki oraz Dominik Rogodziński.

Ratownicy przemieszczają się po mieście oznakowanymi samochodami z logo 1R. Gdy zauważymy taki samochód, można podejść, a ratownik natychmiast udzieli potrzebnej pierwszej pomocy.

-Jesteśmy odpowiedzią na systemowe uzupełnienie ŁAŃCUCHA PRZEŻYCIA! Jako Pierwsi Ratownicy, jesteśmy niezbędnym ogniwem w łańcuchu przeżycia, zapewniając pierwszą pomoc przed przybyciem służb ratunkowych. Nasze działania, od udzielania niezbędnej pomocy przedmedycznej po przekazanie poszkodowanego profesjonalistom, są kluczowe w zwiększaniu szans na przeżycie i skuteczne leczenie- mówią ratownicy.

Kto Może Stać Się Pierwszym Ratownikiem?
Program Pierwszy Ratownik jest otwarty dla każdego, kto pragnie nabyć umiejętności niezbędne do ratowania życia. Niezależnie od zawodu czy doświadczenia, jeśli masz chęć pomagać i gotowość do nauki, możesz przyczynić się do budowania bezpieczniejszej przyszłości dla wszystkich

Zachęcamy osoby, które posiadają aktualny kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Ratowników Medycznych, Lekarzy, Pielęgniarki, aby dołączali do naszej grupy.

Chcesz być gotowy na natychmiastową reakcję w sytuacjach, gdy ktoś potrzebuje pomocy?
1. Pobierz aplikację Pierwszy Ratownik ze sklepu Google Play lub App Store.
2. Zarejestruj się szybko i łatwo poprzez aplikację.
3. Bądź częścią społeczności gotowej reagować na potrzeby innych!

Prezes OSP Turek
dh Rogodziński Zbigniew
Tuliszków: Złote i Diamentowe gody pełne miłości
Zapraszamy na Pchli Targ do Miejskiego Domu Kultur...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.