Kolejny śmiertelny przypadek koronawirusa w powiecie tureckim. Nie żyje 69- letnia kobieta

koronawirus

Jak poinformował dzisiaj, tj. 12 lipca Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem u 94 osób w regionie. Najwięcej zakażonych, bo aż 77 osób, to uczestnicy uroczystości weselnej zorganizowanej w powiecie rawickim.

Na terenie powiatu tureckiego odnotowano dwa nowe przypadki. Jest to kobieta w wieku 69 lat, która obecnie znajduje się w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu oraz kobieta w wieku 71- lat, która przebywa w Wojewódzkim Szpitale Zespolonym w Koninie.

Niestety Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu poinformował o śmierci 69- letniej mieszkanki powiatu tureckiego, która zmarła w jednym z poznańskich szpitali.

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 3230 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 185 osoby zmarły, a 2262 wyzdrowiało.

Wybory: 23,11% mieszkańców powiatu już zagłosowało...
Sparing Juniorów i Trampkarzy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 20 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.