Komunikat: „Wydarzenia z 11.XI.1918 r. – śmierć profesora Kączkowskiego”

Komunikat 11 listopada

Komunikat dla mieszkańców, związany z organizowaną rekonstrukcją historyczną pod tytułem „Wydarzenia z 11.XI.1918 r. – śmierć profesora Kączkowskiego". W setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera oraz Automobil Klub Turek uprzejmie informują wszystkich użytkowników pojazdów, iż w sobotę, 10 listopada 2018 r. w związku z przygotowaniami do widowiska z udziałem grup rekonstrukcji historycznej pt. „Wydarzenia z 11.XI.1918 r. – śmierć profesora Kączkowskiego”, nastąpi czasowe zamknięcie ruchu kołowego na ulicy Kaliskiej (droga dwujezdniowa), na odcinku od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza, do skrzyżowania z ulicą Szkolną, w godz. od 15.00 do 18.30. Natomiast zakaz parkowania na tym obszarze obowiązywać będzie w godzinach od 12.00 – do 18.30.

Za związane z realizacją tego przedsięwzięcia niedogodności przepraszamy, mając nadzieję, że spotkamy się ze zrozumieniem i akceptacją dla naszych planów. Szczególnie gorąco prosimy o wyrozumiałość mieszkańców wymienionego odcinka ulicy i zarazem zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Organizator
Tuliszków: Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patrio...
Brudzew: Rekonstrukcja historyczna na początek obc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 26 marzec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.