Konkurs na logo Powiatowej Biblioteki Publicznej rozstrzygnięty

Konkurs na logo

11 uczestników z pięciu gmin powiatu tureckiego wzięło udział w konkursie na projekt logo Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku. W środę, 1 czerwca ogłoszono wyniki i nazwiska wyróżnionych osób.

Celem konkursu był wybór oryginalnego projektu logotypu, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku i będzie miało zastosowanie do celów promocyjnych, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych. Projekty, które spełniały wymogi regulaminu nadesłali uczestnicy z gminy Tuliszków, Kawęczyn, Malanów, gminy Turek oraz miasta Turek. Komisja konkursowa w składzie Urszula Szczęsna - dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej oraz Joanna Chalecka - bibliotekarz, dokonała oceny nadesłanych prac, biorąc pod uwagę pomysłowość i czytelność logo, profesjonalizm przygotowania oraz możliwość edycji projektu.

Postanowiono wyróżnić dwie prace. Przygotowali je Maria Konecka z Łodzi i Sebastian Kacprzak z Grabiszewa. Oboje są uczniami Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy.


Przykona: W krainie radości, czyli festyn z okazji...
Tuliszków: Radosny Dzień Dziecka w Piętnie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.