Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Konrad Fornalczyk na Arnold Sport Festiwal! Już dzisiaj finał jednych z najbardziej prestiżowych zawodów na świecie

Konrad Fornalczyk

Dzięki ogromnej determinacji i ciężkiej pracy turkowianin Konrad „Kondzio” Fornalczyk spełnił swoje marzenia. Zakwalifikował się on do jednych z najbardziej prestiżowych zawodów na świecie Arnold Sport Festiwal, które właśnie teraz odbywają się w Stanach Zjednoczonych. Przed nami finał w którym udział weźmie Konrad. Już teraz sportowiec może się pochwalić trzecim miejscem w konkurencji sling shot, jednak zawody nie dobiegły jeszcze końca…

Zasłużony sukces
Konrad „Kondzio” Fornalczyk dzięki swojej ogromnej pasji oraz ciężkiej pracy odniósł wiele sukcesów. Posiada między innymi tytuł wice Mistrza Świata WPA. Jest rekordzistą Polski federacji WPA w wyciskaniu leżąc, zdobył pierwsze miejsca w takich zawodach, jak choćby Noc Tytanów, Opole Sport Fair 2014 czy „Wrocławski Wycisk 2013r” w Wielokrotnym Wyciskaniu 100kg. Wymieniać można bez końca, jednak oprócz realizacji celów zawodowych sportowiec bierze udział w wielu inicjatywach charytatywnych, jak choćby zawody dla Artura Ozimek 2013r.

Konrad Fornalczyk nie spoczywa na przysłowiowych laurach. Jego marzeniem od zawsze było wzięcie udziału w jednych z największych zawodów na świecie Arnold Sport Festival. Nie było to łatwe, jednak udało się.

Największe zawody świata
Zawody, które otwierają sezon startowy w roku 2019 trwają od 28 lutego i kończą się dzisiaj, tj. 3 marca. Jest to prestiżowe przedsięwzięcie, które z upływem lat stało się festiwalem sportów siłowych, sylwetkowych oraz walki. W konkurencji udział biorą nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy. Zawodnicy rywalizują w wielu kategoriach, a startują w nich kobiety, mężczyźni oraz osoby niepełnosprawne.

W piątek odbyły się eliminacje w poszczególnych kategoriach, w sobotę natomiast miały miejsce zarówno eliminacje, jak i finały.

Dzisiaj, tj. 3 marca ostatnie zmagania zawodników, którzy ze wszystkich sił walczą o wygraną.
Konrad „Kondzio” Fornalczyk zakwalifikował się w dyscyplinach Bench Press Raw oraz Bench Press Soft Eq.

Kibicujemy Konradowi!
Marzeniem sportowca był udział w tak prestiżowych zawodach, jakimi są Arnold Sport Festival. Jak się okazało cel został osiągnięty i to w nadmiarze, bowiem już w drugi dzień zawodnictwa turkowianin zajął 3 miejsce w konkurencji sling shot. W swojej kategorii wagowej udało mu się podnieść 265 kg sztangę. Kolejna próba nadludzkich sił już dzisiaj.

Zachęcamy do kibicowania turkowianinowi o godzinie 16.00! Również u nas będzie można zobaczyć transmisję na żywo z wydarzenia.

Jesteśmy dumni z Konrada, jednak mamy nadzieję, że odniesie on wyjątkowy sukces, a do domu wróci szczęśliwy i jeszcze bardziej zmotywowany.fot.prywatne archiwum Konrada Fornalczyka

Turkowianie pomagają. Zebrali ponad 17 litrów krwi
Władysławów: „Czuwajcie bo nie znacie dnia ani god...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.