„Książka na wynos” w turkowskiej bibliotece

Książka na wynos

Od dziś tj. 16 listopada do ponownego otwarcia instytucji kultury w naszym kraju Miejska Biblioteka Publiczna w Turku uruchamia usługę „Książka na wynos”. Dzięki niej czytelnicy mogą wypożyczyć lub wymienić wypożyczone zbiory, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, przed wejściem do budynku Biblioteki zlokalizowanej na ul. Dworcowej 5. Usługa będzie dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 15.30.

Na podstawie § 6 ust. 11b rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej oraz po konsultacjach z PSSE w Turku Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku będzie udostępniać zbiory przed wejściem do budynku zlokalizowanego przy ul. Dworcowej 5.

Aby skorzystać z usługi „Książka na wynos” należy:
1. Zamówić telefonicznie pod numerem 632785134 wybrane zbiory – książki, audiobooki, filmy
2. Umówić się na konkretną godzinę odbioru
3. O umówionej godzinie odebrać zamówione pozycje

Przypominamy, że podczas odbioru zamówienia należy mieć zasłonięty nos i usta, zachować dystans, a kontakt z pracownikiem biblioteki ograniczyć do minimum.
Jedna ofiara śmiertelna i 46 przypadków COVID-19. ...
Kawęczyn: Konkurs fotograficzny „Moja Gmina w obie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 27 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.