Kto zostanie wolontariuszem roku 2018?

Wolontariusz Roku

Ogłoszony został konkurs o tytuł ,,Wolontariusz roku 2018”. Startować w nim mogą osoby fizyczne, które bez wynagrodzenia, świadomie i dobrowolnie działały w roku 2018 na rzecz innych organizacji, instytucji oraz osób indywidualnych, wykraczając poza więzi rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.

Celem konkursu jest:
☼ uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób, które bez względu na wiek, wykształcenie, stan zdrowia, pracują bez wynagrodzenia na rzecz mieszkańców miasta Turku,
☼ wzmocnienie rangi wolontariusza w życiu środowisk lokalnych,
☼ podziękowanie wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie w działalność na rzecz organizacji pozarządowych i mieszkańców Turku.

Do zgłaszania kandydatów zapraszamy osoby indywidualne, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i niepubliczne, które doświadczyły bezinteresownej, dobroczynnej, społecznej pomocy wolontariusza. W ubiegłym roku Wolontariuszem Roku została Monika Kluska, wolontariuszka z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych.

Zgłoszenia (wg karty zgłoszeń) kandydata do konkursu prosimy przesłać lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Turku, ul. Kaliska 59, z dopiskiem „Konkurs o tytuł Wolontariusz roku 2018”, do 20 listopada br.

Szczegółowe zasady konkursu określa Zarządzenie Burmistrza Miasta Turku nr 162 z 5 listopada 2018 r. w sprawie ogłoszenia konkursu ,,Wolontariusz roku 2018”, zamieszczone poniżej i na stronie BIP www.bip.miastoturek.pl. Zarządzenie jest dostępne również w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Turku, pokój nr 120, tel. (063) 289-61-45.

Kawęczyn: Radni decydowali o podatkach i opłatach
Tuliszków: Spotkania z cyklu Nurtów mijania nie z...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 26 marzec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.