Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Laureaci Ogólnopolskiego konkursu “Zdrowie? Ogarniam To”

Laureaci Konkursu

Uczennice z klasy VIII b Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku: Wiktoria Krzyżańska, Weronika Majda, Oliwia Olas i Hanna Świtalska znalazły się w gronie Laureatów Ogólnopolskiego konkursu “Zdrowie? Ogarniam To”, zdobywając wyróżnienie za piosenkę “Lepsza wersja siebie”. Ta zaszczytna nagroda jest tym cenniejsza, gdyż zgłoszonych było 1094 prac z 468 szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uroczysta gala odbyła się w piątek 7 czerwca 2024 r. w Warszawie.

Zebranych powitała pani Minister Zdrowia Izabela Leszczyna, która wręczała Laureatom nagrody i podziękowania. W uroczystości wziął udział także pan Robert Bartold Dyrektor Generalny Ministerstwa Edukacji Narodowej, który odczytał list do młodzieży od pani minister Barbary Nowackiej. Był to wspólny projekt Ministerstwa Zdrowia i Edukacji, który miał na celu promowanie zdrowego stylu życia. Prace konkursowe można było zgłaszać w trzech kategoriach: komiks, film i piosenka z teledyskiem.

Pragniemy zaznaczyć, że nasza szkoła wykonała zadania w trzech kategoriach, a uczniowie pracowali pod opieką p. Elżbiety Nowak, p. Renaty Sochackiej i pana Emila Piekarczyka.

„Forehand” dla dzieci i młodzieży, czyli Turniej T...
Obwieszczenie Starosty Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.