Lena Dzieciątkowska zwycięża w Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry

Striker Turek

12 listopada w stolicy odbyła się kolejna Warszawska Granda na Pięści i Giry. Turniej pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, organizator - Karol Lada z Legia Fight Club.

W lidze sportowej wzięła udział Lena Dzieciątkowska. Walcząca w kategorii -52 kg w najtwardszej formule Kickboxingu jakim jest K-1. Lena z racji wysokiego poziomu technicznego została sparowana z zawodniczką z starszej kategorii wiekowej z Warszawskiej Ninja Academy. Mimo różnicy wieku Lena od początku swojego pojedynku kontrolowała przebieg walki. Wykorzystując swoje umiejętności techniczno – taktyczne, punktowała walcząc z kontrataku. Przez cały trzy rundowy pojedynek warszawianka nie zagroziła Naszej turkowiance. Lena wygrała ostatecznie na punkty 3:0. Był to kontrolny start przed zbliżającymi się największymi wydarzeniami w sezonie. Sprawdzian zaliczony na 5.

Podziękowania dla Jacka Dzieciątkowskiego za transport oraz opiekę nad zawodniczką. Zapraszamy na treningi Kickboxingu na ulicy Ogrodowej 5 – nad Biedronką. Treningi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, w tym specjalna grupa Kick - Boxerska dla kobiet!!! Szczegółowe informacje pod numerem telefonem: 661472143.
 
Projekt realizowany we współpracy z Wojewódzkim Fu...
Karatecy ze Strikera Turek z medalami Mistrzostw O...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.