Leśna siłownia zamknięta do odwołania

Siłownia zewnętrzna

Zaostrzenie przepisów, które pomóc ma w walce z koronawirusem sprawiło, że zamknięte są już nie tylko szkoły i placówki kultury, ale też place zabaw. Turkowskie nadleśnictwo poinformowało również o zamknięciu znajdującej się na jego terenie plenerowej siłowni.

Zewnętrza siłownia znajdująca się na terenie leśnictwa Zdrojki, u zbiegu ulic Chopina i Kaczmarskiego została zamknięta do odwołania. Decyzja taka została podjęta w związku z tym, że niemożliwe jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa osób ćwiczących. Trudno byłoby bowiem zachować odpowiednią dezynfekcję przyrządów.

Przypominamy, że od środy (25 marca) obowiązuje m.in. zakaz wychodzenia z domów - z wyjątkiem ściśle określonych przypadków, a także zakaz przemieszczania się powyżej dwóch osób.

Kawęczyn: Służby w walce z koronawirusem na tereni...
PGKiM podjęło działania zapobiegawcze

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 22 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.