Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Letnie biuro poselskie posłanki .Nowoczesnej zawitało do Turku

Paulina Hennig-Kloska i Marek Sawicki

Podsumowaniu kadencji i rozmowom o przyszłości poświecone było spotkanie w ramach „Letniego biura poselskiego”, którego inicjatorką była posłanka Paulina Hennig-Kloska. Turek był ostatnim przystankiem w ramach podjętej inicjatywy.

Projekt pod nazwą "Letnie biuro poselskie" to cykl spotkań z mieszkańcami miast na terenie naszego regionu. Posłanka Paulina Hennig-Kloska w swojej parlamentarnej działalności skupia się przede wszystkim na finansach publicznych, a także sprawach związanych z ochroną zdrowia, oświatą, ekologią, rolnictwem czy też prawami kobiet. W każdym z tych obszarów stara się inicjować nowe rozwiązania legislacyjne i właśnie o tym rozmawiała z mieszkańcami Turku. Omówiła konkretne propozycje zmian, które będą rzutowały na życie mieszkańców w regionie. Podczas spotkania posłance towarzyszył Marek Sawicki, który z chęcią odpowiadał na pytania zainteresowanych.

Skąd pomysł na spotkania w terenie? Otóż, jak zaznacza Paulina Hennig-Kloska, mieszkańcy chcą się spotykać i rozmawiać, ale często nie mają czasu przyjść czy przyjechać do biura poselskiego. Na odwiedzających mobilne stanowisko w Turku czekały foldery informacyjne przedstawiające działalność posłanki w Sejmie, a także anonimowa ankieta.


Policyjna interwencja w kancelarii parafialnej. Pr...
Piknik z książką w tle

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.