PGKiM: Licznik ogrodowy na wiosnę i lato

wodomierz

Wielu właścicieli domów instaluje ogrodowe liczniki na wodę. Wszystkim przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury, wody zużytej do celów ogrodowych nie rozliczymy przez cały rok kalendarzowy.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku informuje wszystkich właścicieli nieruchomości, posiadających wodomierz ogrodowy o tym, że wodę zużytą bezpowrotnie na cele ogrodowe można rozliczać osobno tylko w jasno określonym czasie. Termin ten reguluje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 14 stycznia 2002r. w sprawie przeciętnych norm zużycia wody.

Zgodnie z tabelą 2 wspomnianego rozporządzenia, od 1 stycznia 2020 r. ulega zmianie okres rozliczania wodomierzy liczących wodę bezpowrotnie zużytą w ogrodzie. Wodę z licznika ogrodowego będzie można rozliczać osobno, tj. poza tą zużytą na cele domowe, w okresie od 15 kwietnia do 15 września każdego roku. Zainteresowanym informacji na powyższy temat udzielają pracownicy Spółki, pod numerami telefonów 63 28 00 308 lub 63 28 00 310.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

fot.pixabay.com

Andrzej Wojtkowiak wciąż w zarządzie powiatu. Czy ...
Konkurs „Ekologiczny karmnik przyjazny ptakom” roz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 05 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.