List Starosty do mieszkańców Powiatu Tureckiego

Dariusz Kałużny

Szanowni Państwo Mieszkańcy Powiatu Tureckiego

W tym bardzo trudnym dla nas czasie pandemii koronawirusa, wszystkie dziedziny życia publicznego odczuwają skutki spowodowane zwiększającą się falą zachorowań.

Podobnie, jak wielu z Państwa, tak i ja w ostatnich tygodniach stanąłem do walki o własne życie z wirusem Sars-CoV-2.

Do tej walki stanęli również pracownicy Starostwa Powiatowego w Turku oraz innych instytucji publicznych i firm w naszym powiecie. Skutkiem czego, była konieczność wprowadzanie dodatkowych form bezpieczeństwa.

Na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Turku, z powodu zachorowań większości pracowników Wydziału Komunikacji oraz dla zabezpieczenia Państwa- interesantów wydziału przed rozprzestrzenianiem się wirusa, wydział ten został zamknięty.

Rozumiem Państwa niepokój spowodowany zaistniałą sytuacją, jednakże proszę o zachowanie spokoju i wyrozumiałość. W tej niezależnej od nas wszystkich sytuacji, dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej doprowadzić do otwarcia wydziału.

Pragnę Państwa poinformować, że już od dzisiaj 30 marca, pracownik kontaktuje się z osobami z kolejki internetowej w celu uzgadniania nowych terminów.

Na stronie www.powiat.turek.pl publikujemy szczegółowe informacje dotyczące możliwości załatwiania spraw w Wydziale Komunikacji.

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych załączam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.

Starosta Turecki
Dariusz Kałużny
Władysławów: W 2022 roku nie będzie funduszu sołec...
Własnoręcznie zaprojektowane etui dla iPhona SE 20...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Wlad w czwartek, 01 kwiecień 2021 14:26

Radni powiatu konińskiego negatywnie o połączeniu kolejowym Turek - Konin.

Radni powiatu konińskiego negatywnie o połączeniu kolejowym Turek - Konin.:(
Gość - Gosc w środa, 31 marzec 2021 14:08

Ja tam nie rozumiem listu starosty, przecież premier rządu który tworzy partia starosty już trzy razy zakończył pendemię. Czyżby się mylił lub nie daj boże kłamał

Ja tam nie rozumiem listu starosty, przecież premier rządu który tworzy partia starosty już trzy razy zakończył pendemię. Czyżby się mylił lub nie daj boże kłamał:D
Gość
środa, 14 kwiecień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.