Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Majowe Święta w Przedszkolu Krasnala Hałabały

Przedszkole

Najmłodsi z Przedszkola Samorządowym nr 8 od kilku dni przygotowywali się do powitania nowego miesiąca i celebrowania świąt z nim związanych. Wszyscy bowiem doskonale wiemy, jak ważne jest poczucie przynależności do grupy społecznej, najbliższej rodziny, kraju w którym żyjemy. Warto, by dzieci już w przedszkolu uczyły się czym jest rodzina, środowisko lokalne, ojczyzna, godło, flaga, język polski. Dlatego też należy celebrować wszystkie święta i rocznice, by zaszczepić u najmłodszych miłość do polskich korzeni i tradycji.

Miesiąc maj dostarcza nam właśnie wielu okazji by świętować jakże ważne uroczystości: Święto Pracy, Święto Flagi oraz Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Dlatego też w poniedziałek, 29 kwietnia odbyło się spotkanie przedszkolaków przygotowane przez grupę dzieci 6 letnich, które zaprezentowały montaż słowno-muzyczny poświęcony zbliżającym się świętom. Przypomniane zostały polskie symbole narodowe oraz krótka ich historia. Powtarzając słowa piosenki „jestem Polką i Polakiem” najmłodsi uczyli się patriotyzmu. Nie mogło zabraknąć też życzeń, które mieszkańcom naszego miasta złożyły dzieci z Przedszkola Samorządowym nr 8 „…dobrego wiosennego wypoczynku, pogody ducha, czasu spędzonego z bliskimi oraz wspaniałych chwil na łonie budzącej się do życia przyrody”.
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Jak dobierać męskie koszulki do różnych stylów? Po...
XXV kurs samoobrony Kobieta Bezpieczna za nami

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.