Makijażowe mistrzostwo Moniki Filipczak

Monika Filipczak

Monika Filipczak z Turku jest wizażystką i stylistką z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła wiele szkół i kursów, a ciężka praca przyniosła oczekiwane rezultaty i sukces. Ciągłe szkolenia, talent i ciężka pasja sprawiły, że pani Monika może się dziś pochwalić tytułem Mistrzyni Polski w makijażu.

Monika Filipczak jest dyplomowaną mistrzynią wizażu i stylizacji, co znajduje potwierdzenie w egzaminie państwowym. Aktywnie uczestniczy we wszelkich inicjatywach, które nie tylko pozwalają nabyć dodatkową wiedzę, ale również dają nowe doświadczenie.

-Kilka lat temu w 2018r postanowiłam spróbować swoich sił w Mistrzostwach makijażu profesjonalnego. Pierwszy raz biorąc udział zajęłam 4 miejsce (zabrakło 2 punktów do podium) dla mnie to już był sukces, ponieważ przygotowywałam się sama. W 2019 roku kolejny raz postanowiłam zmierzyć się z najlepszymi wizażystkami w Polsce. Udało się stanąć na podium, zdobyłam tytuł II v-ce Mistrz Polski - mówi pani Monika.

To jednak nie koniec, bowiem turkowianka nie spoczęła na laurach. Po pandemii w kwietniu 2023 roku odbyły się kolejne mistrzostwa na Międzynarodowych Targach w Poznaniu. Biorąc w nich udział należało wykonać dwa makijaże w dwóch konkurencjach: makijaż artystyczny oraz makijaż artystyczny-sceniczny.

Swój projekt kosztował mnie bardzo dużo, czasu, pracy i oczywiście w kwestii finansowej też. Odbyłam wiele konsultacji związaną z moją pracą. Dziękuje mojej mentorce pani Joli Pełce z Warszawy, która potrafiła mnie postawić na właściwy tor- mówi laureatka.

Tym razem wyżej nie można było zajść, bowiem Monika Filipczak zdobyła tytuł Mistrza Polski w makijażu profesjonalnym.

-Jestem szkoleniowcem z zakresu make- up'u. Prowadzę szkolenia dla wizażystów. W moim salonie wykonywany jest każdy rodzaj makijażu oraz inne usługi kosmetyczne. (opalanie natryskowe, przekłuwanie uszu, w salonie można zakupić kosmetyki). Pracuje na najlepszych kosmetykach i jestem ambasadorką marki Make-up Atelier Paris. Biorę udział w wielu projektach t.j teledyski, przygotowanie finalistek na galę Miss Polski, sesjach biznesowych, eventach itp. które są realizowane w Polsce. Kocham piękno, uwielbia wyzwania, a praca z ludźmi sprawia mi ogromną radość- podsumowuje swoją działalność pani Monika, której sukcesu serdecznie gratulujemy!

 

Malanów: Biegły wskazał przyczynę zgonu 40-latki z...
Obwieszczenie Starosty Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 07 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.