Malanów: W gminie jest bezpiecznie

Podczas ostatniej XLIX sesji Rady gminy Malanów, Radni mieli możliwość zapoznać się z informacją o stanie bezpieczeństwa, ratownictwa oraz ochronie przeciwpożarowej na terenie gminy Malanów. Sprawozdania przedstawili Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Turku bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz oraz Z-ca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Roman Frątczak.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Podział dotacji na NGO w gminie

Rozstrzygnięto otwarte konkursy ofert dla organizacji pozarządowych. NGO mogły składać oferty na zadania związane z pomocą rodzinom i osobom najbardziej potrzebującym oraz rozwojem sportu na terenie Gminy Malanów w 2023 roku.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Malanów: Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym

Przez dwa dni blisko 140 zawodników rywalizowało w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tureckiego. Zmagania zakończyły się w sobotę, 25 marca rozgrywkami w kategorii dorosłych.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Młodzież Zapobiega Pożarom – poznaliśmy laureatów eliminacji gminnych

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP) ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Nowa, Tęczowa, Wiosenna i Spółdzielców coraz bliżej

Otwarto oferty na budowę ul. Nowej, Tęczowej i Wiosennej oraz przebudowę części ul. Spółdzielców w Malanowie. Radni musieli jednak podjąć decyzję o dołożeniu pieniędzy do tej inwestycji.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Malanów: Koźlak z Miłaczewka i zabytkowy kościół z szansą na renowację

Dwa zabytki z terenu gminy Malanów - wiatrak Koźlak w Miłaczewku i drewniany kościół oraz dzwonnica w Malanwie mają szansę na renowację w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. Wójt Ireneusz Augustyniak poinformował o złożeniu wniosku.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Karatecy i piłkarze ze stypendiami sportowymi

38 młodych uzdolnionych sportowców z gminy Malanów otrzymało w czwartek, 23 marca stypendia. Wśród wyróżnionych najliczniejszą grupę stanowili zawodnicy Gromu Malanów.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Dni Malanowa pod koniec maja. Wiemy kto wystąpi

Tradycyjnie już w ostatni weekend maja Malanów znów wypełni się dobrą zabawą. Wszystko za sprawą Dni Malanowa, podczas których gwiazdami będą Cleo i Andre. 
 
  4 komentarze
4 komentarze

Malanów: XVII Szkolny Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”

13 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Dziadowicach odbył się XVII Szkolny Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

Kolejny już raz w naszym przedszkolu odbył się GMINNY KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE „Jesteśmy bezpieczni w domu, przedszkolu i na ulicy”.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.