Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Ciężarówka w rowie. Pracowity poranek strażaków

Ciężarówka w rowie

Druhowie z Malanowa i strażacy z Turku zaangażowani byli w usuwanie skutków wypadku, do którego doszło dziś rano w miejscowości Prażuchy Nowe - na granicy powiatu tureckiego i kaliskiego. Ruch na drodze wojewódzkiej był utrudniony po tym, jak doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.

Do zdarzenia doszło około godz. 6.15 . Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadące drogą wojewódzką nr 470 dwa samochody ciężarowe zderzyły się na wysokości miejscowości Prażuchy Nowe. Jedno z nich w wyniku zdarzenia zjechało do rowu. W akcji ratowniczej udział wzięli strażacy JRG PSP Turek oraz OSP Malanów, a także JRG PSP Kalisz, OSP Ceków i OSP Morawin. Na miejsce zadysponowano również zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście nikt nie został ranny.. Sprawcę kolizji ukarano mandatem wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi. 

Kierowcy poruszający się trasą, na której doszło do zdarzenia musieli liczyć się z utrudnieniami. Apelujemy o ostrożność - drogi w naszym regionie są śliskie, a synoptycy przewidują kolejne marznące opady.

źródło: OSP Malanów

Karty nie tylko w kasynie: zakłady bukmacherskie n...
Przedstawiciele turkowskich samorządów osiedlowych...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - janusz w wtorek, 17 stycznia 2023 23:18

i nie Malanow tylko Prazuchy jak cos

i nie Malanow tylko Prazuchy jak cos
Gość - misiu w wtorek, 17 stycznia 2023 23:15

ale wiecej szczegolow to nie mozna napisac , 3 zdjecia , skopiowane pewnie z kaliskiej strony,

ale wiecej szczegolow to nie mozna napisac , 3 zdjecia , skopiowane pewnie z kaliskiej strony,
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.