Malanów: Festiwal Biegowy dla dzieci i młodzieży

Biegi Malanów

Mimo nieprzyjemnej pogody mieszkańcy Malanowa i okolic licznie stawili się na Festiwalu Biegowym. Wydarzenie odbyło się w sobotę, 17 września na terenie boiska piłkarskiego.

W Festiwalu Biegowym Gminy Malanów udział wzięli dzieci i młodzież. Wszyscy to uczniowie uczęszczający do jednostek oświatowych mieszczących się na terenie gminy. Młodzi sportowcy startowali w poszczególnych kategoriach, a najlepsi otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i puchary.

Frekwencja mimo niesprzyjającej pogody dopisała, a każdy uczestnik biegów wrócił z uśmiechem na twarzy i w pozytywnym nastroju.

Organizatorem wydarzenia byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie wraz z Centrum Kultury i Biblioteką Publiczna w Malanowie oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malanowie.

fot.M.JAC
 
Dobra: 17 miesięcy z usługą indywidualnego transpo...
Gm.Turek: Na rowerze i w plenerze, czyli Święto Py...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 23 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.