Malanów: "Na wesołą nutę" z jubileuszem

Na wesołą nutę

27 października o godzinie 16.00 uroczystego otwarcia XV przeglądu piosenki dziecięcej i młodzieżowej dokonali dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie Małgorzata Przygońska oraz wójt gminy Ireneusz Augustyniak.

Podczas tej jubileuszowej edycji mogliśmy doświadczyć prawdziwej muzycznej uczty, które zgotowały nam 23 występy dzieci z gminy Malanów. Bogaty repertuar, który obejmował kilka dekad twórczości polskich artystów i bardzo dobre przygotowanie uczestników było nagradzane gromkimi brawami przez licznie zebraną publiczność.
 
Wśród wszystkich występujących drogą głosowania wyłoniono jednego, który swoją interpretacją piosenki chwycił za serce słuchaczy szczególnie. Tegoroczną wygraną została Daria Pokrywiecka, która dzięki swojemu wykonaniu piosenki „Litania” z repertuaru Edyty Górniak zebrała największą ilość głosów oddawanych przez publiczność. Każdy z artystów został doceniony i obdarowany przez organizatorów dyplomem oraz drobnym upominkiem. Nie tylko uczestnicy byli podekscytowani tym wydarzeniem, ale także społeczność gminy Malanów.
 
Przegląd to okazja do spotkania się, wspierania młodych talentów i cieszenia się muzyką. Sala widowiskowa CKiBP była świadkiem niezapomnianych wystąpień, które zapewne na długo pozostaną w pamięci. Piętnasty Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej przeszedł do historii. Wydarzenie miało na celu propagowanie kultury wśród dzieci i młodzieży oraz wyszukiwanie i promowanie lokalnych talentów.

źródło: malanow.pl

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
W pogoni za lisem, czyli Hubertus w Stajni Roka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.