Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Niedzielne koncerty przegoniły chmury i porwały publiczność

Malanów

Dni Malanowa dobiegły końca. Mimo kapryśnej pogody impreza udała się znakomicie. Zarówno dla dorosłych, jak i dzieci przygotowano masę niespodzianek. Było sportowo, muzycznie i smacznie. Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło tłumy!

Dni Malanowa rozpoczęły się w sobotę, 25 maja. Wówczas na mieszkańców gminy i okolic czekało wiele konkurencji sportowych z nagrodami oraz duża dawka muzycznych emocji. Więcej o sobotnich atrakcjach przeczytać można TUTAJ

Niedziela rozpoczęła się od mszy świętej w intencji mieszkańców Malanowa. O godzinie 16.00 na scenie wystąpili lokalni artyści, którzy porwali publiczność do tańca. Podobnie jak w dniu ubiegłym nie zabrakło konkurencji sportowych z nagrodami, atrakcji dla dzieci oraz pysznych przekąsek wydawanych w stoiskach gastronomicznych. Rozstrzygnięto także konkurs plastyczny „Cyber uzależnienia mnie nie dotyczą”, a także konkurs na hasło promujące gminę Malanów”.

Na scenie zaprezentowali się wokaliści - uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej w Malanowie. Publiczność, która nie bała się deszczu rozgrzewał także zespół „3 po Trzy”, w którym śpiewa znany z „Szansy na Sukces” Mateusz Macczak. Mateusz otrzymał także z rąk wójta Ireneusza Augustyniaka specjalny upominek i podziękowanie za promowanie gminy Malanów.

Gwiazdą niedzielnego wieczoru był natomiast zespół Loka. Publiczność z miała okazję usłyszeć zatem m.in. utwór „Prawdziwe powietrze”. Dni Malanowa zakończyła zabaw w dyskotekowych rytmach.

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Gm. Turek: Znęcali się nad trzylatkiem? Dziecko tr...
Władysławów: Nie bądź żyła, oddaj krew, czyli kole...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.