Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Nowe stroje i piłki meczowe dla drużyny Seniorów

Malanów

Tuż przed pierwszym gwizdkiem w rundzie wiosennej drużyna Seniorów Klubu Sportowego Grom Malanów otrzymała z rąk wójta Ireneusza Augustyniaka komplet nowych strojów meczowych (koszulki, spodenki, getry i bluzy bramkarskie) oraz piłki meczowe.

W podziękowaniu za wspieranie przez Gminę Malanów naszego klubu odwdzięczyliśmy się drobnymi upominkami w postaci koszulki treningowej i szalika kibica Gromu Malanów.

Nowe piłki już pierwszego dnia przyniosły szczęście naszemu zespołowi, gdyż pewnie pokonaliśmy u siebie LMKS Czarni Brzeźno 3:0 (szczegóły w oddzielnej relacji). Okazją do zaprezentowania się w nowych kompletach meczowych będzie wyjazdowy mecz z Wartą Krzymów zaplanowany na 30.03.2024 r.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Gminie Malanów za okazane wsparcie, a wszystkich kibiców zachęcamy do wspierania naszych zespołów z trybun. Szczegółowy terminarz można znaleźć na stronie www.ksgrom.malanow.pl

Seniorzy - https://grom.malanow.pl/seniorzy-a-klasa/terminarz-rozgrywek

Młodziki - https://grom.malanow.pl/wiosna-2024/terminarz

a.augustyniak 120x180

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Tuliszków: Umowa na budowę drogi Kiszewy-Budki pod...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.