Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Co roku, w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień, więc świętowaliśmy i my. W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Już od samego rana panowała wesoła i radosna atmosfera. Po przywitaniu się, dzieci rozpoczęły wspólną zabawę w swoich salach. Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki brały udział w różnych zabawach i konkursach, tańczyły przy ulubionej muzyce. Dużą frajdę sprawił dzieciom występ animatora przebranego za pupila z ulubionej bajki. Były też upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Naszych przedszkolaków odwiedził również Wójt Gminy Malanów – pan Ireneusz Augustyniak, który obdarował dzieci słodkościami oraz życzeniami z okazji ich święta. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

źródło: malanow.pl
 
Pieniądze na dodatek węglowy w drodze do samorządó...
Ulica Chopina już po przebudowie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.