Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów świętuje! Zabawy nie przerwał nawet deszcz

Malanów

Za nami pierwszy dzień wyjątkowej imprezy w Malanowie. Tradycyjnie już Dni Malanowa odbywają się na boisku piłkarskim przy ulicy parkowej. Na mieszkańców czeka wiele emocji zarówno sportowych, jak i tych muzycznych. Na sobotnie wydarzenie przybyły tłumy. Każdy bawił się znakomicie, a pozytywnych emocji nie było końca.

Obecnych przedstawicieli samorządów, placówek, instytucji oraz mieszkańców przywitał wójt gminy Malanów Ireneusz Augustyniak. To właśnie wójt dokonał oficjalnego otwarcia imprezy.

Sobota, 25 maja rozpoczęła się od występów lokalnych artystów.

Chwilę później sceną zawładnęli sportowcy, bowiem za nami kolejny sezon rozgrywek GLPN w Malanowie. To już kolejny rok gdy drużyny reprezentujące poszczególne miejscowości z terenu gminy Malanów rywalizują ze sobą na boiskach piłkarskich. W tym roku zwycięzcą Gminnej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2023/2024 została drużyna Sparta Grąbków.

Tradycyjnie już podczas Dni Malanowa znalazły konkurencje sportowe. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety zawzięcie rywalizowały i tytuł zwycięzcy w poszczególnych zmaganiach.

Publiczność do wspólnej zabawy porwali Krystyna Giżowska oraz Kordian. Frekwencja dopisała, a w zabawie nie przeszkodził nawet chwilowy deszcz.

Pierwszy dzień imprezy zakończyła dyskoteka.

Zapraszamy na drugi dzień wyjątkowych emocji do Malanowa. Przed nami wiele emocji muzycznych, sportowych i nie tylko. Zabawa zacznie się o godzinie16.00. Przed tym jednak o godzinie 12.00 odbędzie się msza święta w intencji mieszkańców.

Zapraszamy!

fot. M.JAC

Policjant zaatakowany podczas służby w parku miejs...
Kawęczyn: Gminne obchody Dnia Strażaka z wyróżnien...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.