Malanów: Tenisiści walczyli o Puchar Wójta Gminy

Turniej Malanów

W sobotę 12.12.2020 r. w sali sportowej w Malanowie odbył się II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Malanów zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie.

Podobnie jak w roku ubiegłym zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: kat. mężczyzn do 50 lat oraz kat. mężczyzn 51 lat i starsi. Niestety ze względu na brak zgłoszeń nie odbyła się kategoria kobiet 16 lat i starsze. W pierwszej kategorii do rywalizacji przystąpiło 13 zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie grupy. Następnie po cztery najlepsze osoby awansowały do ¼ finału. Od tego momentu zawodnicy rywalizowali systemem pucharowym (przegrywający odpada). Po zaciętych pojedynkach najlepszy okazał się Arkadiusz Wypiór, II miejsce zajął Michał Bruś, a na najniższym stopniu podium stanął Łukasz Wejzer. W kat. powyżej 50 lat rywalizowało 7 zawodników. Swoje rozgrywki toczyli w systemie „każdy z każdym”. W tej kategorii najlepszy okazał się Marek Kamiński. Drugie miejsce zajął Marek Baranowski. Trzecie miejsce zajął Lech Tołkacz. Po blisko 5 godzinach zmagań nastąpiło podsumowanie rozgrywek którego dokonali Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Łukasz Jasiak – dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wręczono również nagrodę dla najstarszego zawodnika, którym został Józef Bednarek (69 lat). Podczas turnieju organizatorzy dla uczestników przygotowali ciepłe napoje oraz posiłek przygotowany przez restauracje Hacjenda.

źródło: malanow.pl


Wojewoda wielkopolski odwołany przez premiera
Uwaga, awaria wodociągu i utrudnienia w ruchu

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - heniu w poniedziałek, 21 grudzień 2020 11:04

ukaszek nie wygral
ja to nie mozliwe

ukaszek nie wygral ja to nie mozliwe
Gość
środa, 20 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.