Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Tragiczny początek majówki. Zwłoki kobiety znalezione w przydrożnym rowie

Zwłoki kobiety znalezione w przydrożnym rowie
W poniedziałek (1 maja) w przydrożnym rowie na terenie gminy Malanów znaleziono ciało 40-letniej kobiety. Trwa śledztwo prokuratury w tej sprawie. 
Ciało znaleziono ok. 9.00 w miejscowości Poroże - przy granicy z powiatem kaliskim. 40-letnia mieszkanka gminy Malanów była poszukiwana przez bliskich, którzy wcześniej bezskutecznie próbowali się z nią skontaktować. Zwłoki znajdowały się około 300 metrów od miejsca zamieszkania zmarłej. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku, wstępne ustalenia nie wskazują, jakoby do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. 
 
Funkcjonariusze pracując pod nadzorem prokuratury zajmują się wyjaśnieniem okoliczności, w których doszło do tragedii. Prokurator Mirosław Wiliński poinformował, że ciało zostało zabezpieczone do sekcji, której wyniki mają być znane pod koniec tygodnia. 
Kawęczyn: Patriotyczne akademie i wspólna modlitwa...
Kryształowe Gwiazdy za uratowanie życie. Policjanc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.