Wideo: Trzy auta zderzyły się w miejscowości Celestyny. Dwie osoby przetransportowano do szpitala

Wypadek w Celestynach

Do zderzenia trzech pojazdów w miejscowości Celestyny w gminie Malanów doszło w sobotę, 9 marca. W wyniku zdarzenia dwie osoby przetransportowane zostały do szpitala. Droga wojewódzka 470 była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Strażacy zgłoszenie o wypadku otrzymali około godziny 19.30. Z pierwszych ustaleń wynika, że zderzyły się ze sobą samochody osobowe marek Volvo, Seat i Skoda.
 
19-letni mężczyzna kierujący seatem wykonywał manewr wyprzedzania na odcinku drogi z podwójną ciągłą. W wyniku tego zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka volvo, którym podróżowała 50-letnia kobieta. W zdarzeniu udział wzięło również auto marki Skoda Fabia prowadzone przez 30-letnią kobietę, która nie odniosła żadnych obrażeń.

Na miejscu pracowały jednostki straży pożarnej z Kalisza, Turku, Celestyn, Kotwasic oraz Malanowa. Zadysponowano również dwie karetki pogotowia.

W wyniku zdarzenia mężczyznę przetransportowano do szpitala w Kaliszu, kobieta natomiast przewieziona została do szpitala w Turku.

Droga wojewódzka 470 była zablokowana przez kilka godzin.


 
Uwaga! Badanie tomograficzne w ramach NFZ dostępne...
Jednostka OSP Turek podsumowała rok 2018

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Tomek w niedziela, 10 marca 2019 22:31

Oby nikomu z Volvo i Skody nie stała się krzywda. Bandziorem z Seata się nie przejmuję.

Oby nikomu z Volvo i Skody nie stała się krzywda. Bandziorem z Seata się nie przejmuję.
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.