Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Zmiana władzy. Drugą turę wygrywa Ireneusz Augustyniak

Ireneusz Augustyniak

Mieszkańcy gminy Malanów wybrali wójta w drugiej turze wyborów samorządowych. Został nim Ireneusz Augustyniak.

Przypominamy, że w tegorocznych wyborach samorządowych o fotel wójta starali się Gerard Krzeszewski, Ireneusz Augustyniak oraz Sławomir Prentczyński.

W pierwszej turze wyborów Prentczyński zdobył 1091 głosów, Ireneusz Augustyniak 909, natomiast Gerard Krzeszewski 897.

O fotel wójta gminy Malanów w drugiej turze walczyli więc Sławomir Prentczyński oraz Ireneusz Augustyniak, który ostatecznie pokonał przeciwnika 212 głosami.

-Wiem jakie trudne zadanie mnie czeka, wiem jak wygląda budżet. Mam nadzieję, że przy dobrej współpracy z Radą Gminy sobie z tym poradzę. Poddaję się woli wyborców. Czasem jest tak, że bywa się faworytem, a się nie wygrywa także podchodziłem do wyborów spokojnie licząc na to, że będzie szansa zmienić to, co do tej pory było nie tak- komentuje nowy wójt Malanowa.

Należy nadmienić, że Sławomir Prentczyński zdobył łącznie 1113 głosów, natomiast były przewodniczący Rady Gminy, który posiada bogate doświadczenie w samorządzie Ireneusz Augustyniak otrzymał ich 1325.

Brudzew: Rekonstrukcja historyczna na początek obc...
Tuliszków: Koniec ery Grzegorza Ciesielskiego. Rzą...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.