Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Mariusz Seńko kandydatem PSL do Sejmu. Wystartuje z czwartej lokaty

Mariusz Seńko

Znamy nazwisko kolejnego kandydata z naszego okręgu. W najbliższych wyborach o miejsce do Sejmu starać się będzie z listy #TrzeciaDroga Mariusz Seńko.

Nazwisko prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego nie od dziś znane jest w lokalnej i nie tylko polityce. Były starosta powiatu tureckiego czy dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Obecnie zastępca w WORD Konin i wiceprzewodniczący Komisji Budżetowej w Radzie Powiatu Tureckiego w tegorocznych wyborach będzie kandydował do Sejmu.

- Miło mi poinformować, że w najbliższych wyborach będę miał przyjemność kandydować do Sejmu RP z listy #TrzeciaDroga z numeru 4 w okręgu 37 obejmującym powiaty: turecki, kolski, koniński, słupecki, wrzesiński, gnieźnieński, śremski, średzki i miasto Konin. Do zobaczenia na szlaku kampanijnym!- napisał na swoim profilu społecznościowym Mariusz Seńko.
„Trzecia droga” bez spadochroniarzy, czyli PSL roz...
Krajowe zawody MDP i OSP z silną reprezentacją z p...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Kuba w czwartek, 07 września 2023 11:01

Powodzenia, to porządny człowiek.

Powodzenia, to porządny człowiek.
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.