Marysia Szewczyńska wśród laureatów Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia

Marysia Szewczyńska

Marysia Szewczyńska, uczennica Szkoły Podstawowej we Władysławowie znalazła się wśród laureatów drugiej edycji Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom. Nagrodą w konkursie jest udział w uroczystym koncercie finałowym oraz nagranie płyty "Głosem Dziecka vol. 2", którą wyda Agencja Muzyczna Polskiego Radia.

W tegorocznej edycji spośród 700 zgłoszeń do drugiego etapu zakwalifikowano 77 uczestników. Wzięli oni udział w przesłuchaniach, po których wyłoniono 25 laureatów w kategorii: piosenka, piosenka zagraniczna i wiersz. Występy dzieci oceniała m.in. Roksana Węgiel i Jerzy Petersburski Junior. Inicjatywa kierowana była do dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia, uwielbiają śpiewać, recytować i chcą zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Podczas eliminacji Marysia Szewczyńska zaprezentowała jury piosenkę pt. „Jestem kotem”, która stała się dla niej przepustką do koncertu finałowego.

Nagrodą w konkursie jest udział w uroczystym koncercie finałowym oraz nagranie płyty "Głosem Dziecka vol. 2", którą wyda Agencja Muzyczna Polskiego Radia. Laureaci będą mieli okazję ponownie spotkać się z Roksaną Węgiel przy nagrywaniu płyty, gdzie będzie im udzielała cennych rad.

Wiele zabawy i uśmiechów podczas "Kolorowych Wakac...
Gm.Turek: Autem uderzył w ogrodzenie posesji. Kier...
 

Komentarze 2

Gość - ***** *** w poniedziałek, 05 lipiec 2021 10:18

Miła wiadomość na rozpoczęcie tygodnia.Gratulacje dla tej młodej dziewczyny.

Miła wiadomość na rozpoczęcie tygodnia.Gratulacje dla tej młodej dziewczyny.
Gość - Grażyna Włodarczyk w poniedziałek, 05 lipiec 2021 09:48

Brawo. Gratuluję !!!

Brawo. Gratuluję !!!
Gość
niedziela, 01 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.