Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Maturzyści pożegnali szkolne mury turkowskiego liceum

I LO Turek

Tegoroczni maturzyści byli głównymi bohaterami uroczystości, jaka w piątek, 26 kwietnia miała miejsce w murach turkowskiego liceum. Zakończenie roku dla abiturientów było okazją do podsumowań, podziękowań i wyróżnień.

Liceum Ogólnokształcące w Turku ukończyło w tym roku 254 uczniów. Oznacza to, że wszyscy uczniowie pozytywnie zakończyli okres nauki.

- Staliście się abiturientami, za chwilę maturzystami, a za parę tygodni będziecie absolwentami, dołączając do zaszczytnego grona absolwentów tego liceum. Przed wami matura, najważniejszy egzamin w życiu. Nauczyliście się wiedzy, ale też życia. Nauczyliście się być dorosłymi ludźmi - podkreślała dyrektor liceum, Danuta Szczepanik, kierując w stronę maturzystów wiele ciepłych słów.

A wspomnieć trzeba, że za młodzieżą trudny czas, który trzeba było w części spędzić podczas nauki zdalnej. Nie było to łatwe, ale wszyscy doskonale sobie poradzili.

Tradycyjnie już wręczono wyróżnienia dla najlepszych absolwentów.
 
Serdecznie gratulujemy!
 
fot.M.JAC
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Tuliszków: Wyjątkowe spotkanie z profesorami Janem...
Wolontariusze przed maturą odwiedzili burmistrza

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.