Wideo: Mikołajkowa zbiórka krwi dla Agaty

Zbiórka dla Agaty

Turecka Izba Gospodarcza oraz Centrum Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku zapraszają na Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty. Akcja odbędzie się 7 grudnia.

Agata Pilarska ma 17 lat. Jest wolontariuszką i zawsze chętnie niosła pomoc potrzebującym. Niestety, nastolatka usłyszała straszną diagnozę - choruje na ostrą białaczkę szpikową. Specjalnie dla niej zorganizowano kolejną już zbiórkę krwi, dzięki której możliwe jest kontynuowanie leczenia. Dodatkowo poszukiwany jest także dawca szpiku dla Agaty.

Mikołajkowa zbiórka dla Agaty prowadzona będzie w siedzibie Tureckiego Izby Gospodarczej, przy ul. ul. Żeromskiego 37 w Turku. Krew będzie można oddawać od 9.00 do 14.00. W tym samym czasie prowadzona będzie rejestracja do bazy potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS.


Rozpoczęcie rozbudowy magazynu wysokiego składowan...
Malanów: Nowa inwestycja drogowa w Powiecie Tureck...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 26 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.