Mikołajkowe bieganie w Chylinie już niebawem

Bieg Mikołajkowy

Pierwsza połowa grudnia to nie tylko przygotowania do świąt, ale też okazja do sporej dawki ruchu na świeżym powietrzu. Wszystko za sprawą organizowanego po raz pierwszy w Chylinie „Biegu Mikołajkowego”, który wystartuje już 10 grudnia.

Udział w imprezie mogą wziąć nie tylko biegacze, ale też amatorzy nordic walking, dla których przygotowano osobną kategorię. Celem wydarzenia jest popularyzacja sportu jako formy spędzania wolnego czasu i promocja zdrowego stylu życia. W biegu głównym rywalizacja toczyć się będzie na dystansie 6,5 km, a marsz z kijkami to trasa liczącą pięć kilometrów. Nie zapomniano również o najmłodszych, którzy także będą mogli spróbować swoich sił na specjalnej trasie.

Na najlepszych w swoich kategoriach czekać będą nagrody, a obowiązkowym nakryciem głównych każdego uczestnika będzie mikołajowa czapka.
Gdzie można kupić najtańsze ubezpieczenie motocykl...
Kawęczyn: Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Tok...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.